M201EW02 V8

| panel model | M201EW02 V8 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 1680×1050 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| M201EW02 V8 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 433.44×270.9 mm |
| Zarys | 459.4×296.4×17.1 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 3.6/1.4 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO M201EW02 V8.
AUO M201EW02 V8 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO M201EW02 V8 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO M201EW02 V8 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor M201EW02 V8 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO M201EW02 V8 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO M201EW02 V8 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO M201EW02 V8 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor M201EW02 V8 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "M201EW02 V8"
- AUO M201EW02 V8
- Arkusz danych M201EW02 V8
- Obraz M201EW02 V8
- Cena M201EW02 V8
- Dystrybutor M201EW02 V8

